Sala Taneczna to:

- kompleksowa aranżacja i obsługa wszelkich przyjęć okolicznoœciowych tj - wesel, komunii, chrzcin, konsolacji, rocznic œlubów, urodzin, spotkań towarzyskich, firmowych, a także pokazów i prezentecji towarów.

- gustowna sala bankietowa (do 100 osób) umiejscowiona w cichej, spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku i wrzasku o niecodziennej, ciekawej architekturze (półokršgły wysoki na 10m. dach) w klimatyzowanym wnętrzu. 

- to także imprezy otwarte - (przy oprawie muzycznej i suto zastawionych stołach) ANDRZEJKI, SYLWESTER, OSTATKI - ( rezerwacje telefoniczne stolików !)

 

Do dyspozycji goœci w letnie wieczory jest też piękny ogród  oraz parking. Teren wokół sali jest ogrodzony. Obok obsługi kulinarnej (przygotowanie i serwowanie posiłków), estetycznej (wystrój sali) na miejscu znajdziecie Państwo cały bank informacji z branży œlubno-weselnej. 
Oprawa muzyczna - do dyspozycji około 5-6 znakomitych, godnych polecenia zespołów muzycznych, prezentereów i d.j-ów, stajnia z samochodami do œlubu  od bryczki konnej do ekskluzywnej limuzyny. Plejada firm foto-video. Dekoracje œlubno-weselne, wizażystki, nauka pierwszego tańca dla nowożeńców etc...

Polecamy:

- sala na bankiety tanio ŁódŸ

- sala na imprezy okolicznoœciowe ŁódŸ

- wynajem sali konferencyjnej ŁódŸ

Zapraszamy na spotkanie.

facebook