Po sakramentalnym TAK  - czeka na pare młodą uderzeniowa fala życzeń - WSZYSTKIEGO NAJLEPRZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA !!!  - Potem uroczy orszak ślubno -weselny w drodze do Sali Tanecznej by podzielić się swoim szczęściem ze swoimi bliskimi podczas niezapomnianej nocy weselnej. Jeszcze tradycyjne acz wyjątkowe powitanie chlebem i solą w gustownej kwiatowej bramce, wystrzał flar świetlnych obwieszczające przybycie nowożeńców  -  jeszcze toast wzniesiony szampanem i już wraz z gośćmi mogą wspólnie rozpocząć weselną ucztę.

Cudowna sala weselna, przepiękny wystrój i kapiące przepychem potraw stoły zapraszają do tego najwspanialszego balu w życiu i to w cenie na każdą kieszeń - 125 zł /os !!!.

Wesele w  „Sali Tanecznej" to nie tylko gwarancja cudownej zabawy ale również obietnica niezapomnianej atmosfery. Każde organizowane tutaj wesele jest inne ściśle przebiegające wg scenariusz pary młodej.

A kiedy zielenią się rabatki  można przenieść do urokliwego ogrodu usytuowanego tuż przed Salą Taneczną by uwiecznić ten niesamowity czas na sesji fotograficznej

Sakrament małżeństwa i wesele są wspaniałym ukoronowaniem miłości dwojga ludzi. To jedyna uroczystość, która na zawsze pozostaje w pamięci nowożeńców i chyba wszystkich uczestniczących; najbliższej rodziny, przyjaciół.

Uroczyste przyjęcia i bale realizowane w sali weselnej  w "Sali Tanecznej"  to zawsze wyjątkowa dbałość o szczegóły. a to dzięki ekipie prawdziwych specjalistów - zarówno jeśli chodzi o kuchnię jak i o obsługę kelnerską .

Spełnianie Waszych oczekiwań przez oddanie naszych doświadczeń organizacyjnych, wyczucia, umiejętności do Waszej dyspozycji powoduje,  że każde takie przyjęcie staje się wyjątkowym.

Salę weselną, wejście do niej, otoczenie plenerowe przygotowujemy bardzo starannie, indywidualnie pod każdą uroczystość.

Przed wejściem do budynku wita wszystkich urocza bramka kwiatowa dalej -  rozwijany jest długi czerwony dywan, po którym Państwo Młodzi wkraczają z gracją  do wnętrza sali. Tu już czeka na Państwa niespodzianka; Burza braw oraz deszcz baniek mydlanych :) Wspaniale przygotowana sala na Państwa przyjęcie weselne.

            
 

Dzień ślubu i wesela na zawsze pozostaje w pamięci nowożeńców oraz wszystkich uczestniczących gości. Dlatego też zawsze dokładamy wszelkich starań, aby Państwa przyjęcie weselne było perfekcyjnie przygotowanie.

Korzystamy przy tym z naszego  doświadczenia już od 2000 roku, aby każdy najmniejszy detal spełniał Państwa oczekiwania. Współpracuje z nami wiele  sprawdzonych, wykwalifikowanych w obsłudze przyjęć weselnych podmiotów. Na miejscu cały bank niezbędnych informacji - niezwykle ułatwiajacy podjecie wielu trudnych decyzji odnośnie obsady - oprawy muzycznej ( wybór wielu znakomitych zespołów muzycznych i dj-ów, samochodu do ślubu ( od bryczki konnej do londyńskiej taksówki), oprawa video-foto ( kilka namiarów na sprawdzonych specjalistów), nauka pierwszego tańca dla nowożeńców, przedstawiciel hurtowni z alkoholem - etc etc. Oferujemy salę weselną mogącą pomieścić do 100 gości.

Wierzymy, iż poprzez indywidualne podejście do każdego klienta jesteśmy w stanie przygotować przyjęcie o jakim marzyliście.

Dla potrzeb organizacji wesela zapewniamy także:

  • piękny, oświetlony ogród przed lokalem, z wieloma ławkami, na terenie zamkniętym,
  • bogate i zróżnicowane menu dostosowane do Państwa życzeń,
  • dekorację stołów - pokrowce na krzesła w cenie!
  • przygotowanie optymalnego stołu przaśnego
  • wykwalifikowany i doświadczony personel kelnerski i kucharski
  • klimatyzację sali weselnej,
  • duży parking na zamkniętym terenie,
  • wszystko w prawdopodobnie w najtańszej cenie w Łodzi !!!!

facebook